Prianto Polska Sp. z o.o. (dawniej Vemi Sp. z o.o.) - dystrybutor systemów bezpieczeństwa IT jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Prianto-Group, z centralą w Monachium, która działa obecnie w 15 lokalizacjach na terenie Europy oraz w USA i Kanadzie.

Jesteśmy obecni jako dystrybutor z wartością dodaną (VAD) na polskim rynku od 2012 roku i specjalizujemy się w rozwiązaniach z obszaru bezpieczeństwa cybernetycznego dla średnich i dużych firm. W portfolio Vemi znajdują się m.in. tacy producenci jak Cognyte (dawniej Verint), SumoLogic (dawniej DFLabs), FoxCrypto (część Fox-IT), FireMon, Greenbone, LogPoint, Lumeta (obecnie część Firemon), Pentera, RiskRecon, SealPath, oraz Wallix.

Rozwiązania dystrybuowane przez PRIANTO są oferowane w całości poprzez kanał partnerski, obejmujący czołowych polskich i międzynarodowych integratorów IT oraz dostawców usług MSSP. Klientami są m.in. czołowe banki, firmy produkcyjne, energetyczne, usługowe, firmy międzynarodowe, spółki skarbu państwa, sektor publiczny i jednostki samorządowe oraz firmy z rynku SMB.


 

Wraz z partnerami wykonujemy prezentacje rozwiązań dla klientów końcowych. Zapewniamy ulotki produktowe, materiały prezentacyjne, opisy, dokumentację do produktów oraz wsparcie marketingowe. Udostępniamy także atrakcyjne programy partnerskie w ramach oferowanych rozwiązań poszczególnych reprezentowanych producentów.

Naszym celem jest wprowadzanie na polski rynek rozwiązań, które pomagają podnieść poziom bezpieczeństwa każdej organizacji. Pomagamy w krzewieniu świadomości zagrożeń oraz zarządzaniu ryzykiem w środowiskach sieciowych i informatycznych.

Jesteśmy pasjonatami tego, czym się zajmujemy, dlatego popularyzujemy nowoczesne podejście do bezpieczeństwa w Polsce. Oferujemy systemy, które wspierają zapewnienie zgodności systemów z politykami bezpieczeństwa oraz ich stałą kontrolę.    

Firma ma siedzibę w Warszawie a biuro handlowe Prianto znajduje się także w Krakowie.

Zapraszam do współpracy! 

                                                                          Adam Książek

Prezes Zarządu Prianto Polska Sp. z o.o.


Uwaga: Podanie danych osobowych w formularzu kontaktowym, jest całkowicie dobrowolne. Wysłanie wiadomości oznacza akceptację warunków przetwarzania danych osobowych opisanych w Polityce Prywatności w zakładce KONTAKT. Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie danych, to możesz do nas po prostu zadzwonić.