Vemi Sp. z o.o. - dystrybutor systemów bezpieczeństwa IT jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Prianto Group, z centralą w Monachium, która działa obecnie w 15 lokalizacjach na terenie Europy oraz w Ameryce Północnej.

Jesteśmy obecni jako dystrybutor z wartością dodaną (VAD) na polskim rynku od 2012 roku i specjalizujemy się w rozwiązaniach z obszaru bezpieczeństwa cybernetycznego dla średnich i dużych firm. W portfolio Vemi znajdują się m.in. tacy producenci jak Array Networks, Codesealer, DFLabs, FoxCrypto, FireMon, Greenbone Networks, LogPoint, Lumeta, Pcysys, RiskRecon, SealPath Technologies, ThreatMark, Unitrends oraz Wallix.

Rozwiązania dystrybuowane przez Vemi są oferowane w całości poprzez kanał partnerski, obejmujący czołowych polskich i międzynarodowych integratorów IT oraz dostawców usług MSSP. Klientami są m.in. czołowe banki, firmy produkcyjne, energetyczne, usługowe, firmy międzynarodowe, spółki skarbu państwa, sektor publiczny i jednostki samorządowe oraz firmy z rynku SMB.
Firma ma siedzibę w Warszawie a biuro handlowe Prianto znajduje się także w Krakowie.


 

Wraz z partnerami wykonujemy prezentacje rozwiązań dla klientów końcowych. Zapewniamy ulotki produktowe, materiały prezentacyjne, opisy, dokumentację do produktów oraz wsparcie marketingowe. Udostępniamy także atrakcyjne programy partnerskie w ramach oferowanych rozwiązań poszczególnych reprezentowanych producentów.

Naszym celem jest wprowadzanie na polski rynek rozwiązań, które pomagają podnieść poziom bezpieczeństwa każdej organizacji. Pomagamy w krzewieniu świadomości zagrożeń oraz zarządzaniu ryzykiem w środowiskach sieciowych i informatycznych.

Jesteśmy pasjonatami tego, czym się zajmujemy, dlatego popularyzujemy nowoczesne podejście do bezpieczeństwa w Polsce. Oferujemy systemy, które wspierają zapewnienie zgodności systemów z politykami bezpieczeństwa oraz ich stałą kontrolę.   

Zapraszam do współpracy! 

                                                                          Adam Książek

Prezes Zarządu Vemi Sp. z o.o.


Uwaga: Podanie danych osobowych w formularzu kontaktowym, jest całkowicie dobrowolne. Wysłanie wiadomości oznacza akceptację warunków przetwarzania danych osobowych opisanych w Polityce Prywatności w zakładce KONTAKT. Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie danych, to możesz do nas po prostu zadzwonić.