Vemi Sp. z o.o. jest prywatną firmą dystrybucyjną, działającą w obszarze rozwiązań cybersecurity, które podnoszą poziom bezpieczeństwa systemów IT oraz SCADA. Jesteśmy obecni na rynku od 2012 roku, od początku jako specjalizowany dystrybutor z wartością dodaną, tzw. Value-Added Distributor (VAD). Działamy za pośrednictwem sieci autoryzowanych partnerów (resellerów), którzy bezpośrednio sprzedają dystrybuowane przez nas produkty wraz z własnymi usługami wdrożeniowymi oraz wsparciem posprzedażnym. Sami nie sprzedajemy bezpośrednio do klientów końcowych, ale proaktywnie wspieramy producentów w promowaniu ich rozwiązań wśród potencjalnych odbiorców na rynku lokalnym.

Stale monitorujemy rynek bezpieczeństwa i wyszukujemy ciekawe rozwiązania, z których niektóre wprowadzamy na polski rynek. Oferujemy najlepsze w klasie rozwiązania znanych producentów z Europy, Izraela oraz Ameryki Północnej, które starannie selekcjonują i testują nasi doświadczeni eksperci.

Partnerom i ich klientom zapewniamy wysokiej jakości wsparcie merytoryczne w procesie doboru rozwiązań, sprzedaży, wdrożenia a także eksploatacji. Oferujemy lojalność i zaangażowanie partnerskie a także profesjonale wsparcie techniczne sprzedaży, dostęp do wiedzy technicznej, wersje testowe oferowanych produktów, bezpłatne warsztaty i seminaria.

Wraz z partnerami wykonujemy prezentacje rozwiązań dla klientów końcowych. Zapewniamy ulotki produktowe, materiały prezentacyjne, opisy, dokumentację do produktów oraz wsparcie marketingowe. Udostępniamy także atrakcyjne programy partnerskie w ramach oferowanych rozwiązań poszczególnych reprezentowanych producentów.

Naszym celem jest wprowadzanie na polski rynek rozwiązań, które pomagają podnieść poziom bezpieczeństwa każdej organizacji. Pomagamy w krzewieniu świadomości zagrożeń oraz zarządzaniu ryzykiem w środowiskach sieciowych i informatycznych.

Jesteśmy pasjonatami tego, czym się zajmujemy, dlatego popularyzujemy nowoczesne podejście do bezpieczeństwa w Polsce. Oferujemy systemy, które wspierają zapewnienie zgodności systemów z politykami bezpieczeństwa oraz ich stałą kontrolę.


Zapraszam do współpracy!                                                  Adam Książek

Prezes Zarządu Vemi Sp. z o.o.


Uwaga: Podanie danych osobowych w formularzu kontaktowym, jest całkowicie dobrowolne. Wysłanie wiadomości oznacza akceptację warunków przetwarzania danych osobowych opisanych w Polityce Prywatności w zakładce KONTAKT. Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie danych, to możesz do nas po prostu zadzwonić.